Regeneracja skóry

regeneracja skoryRegeneracja skóry / Renowacja skóry / Naprawa tapicerki skórzanej 

 

Regeneracja skóry jest najtańszą i najszybszą alternatywą na uszkodzoną skórę w Twoim samochodzie. Nasze studio posiada 7 letnie doświadczenie w wykonywaniu renowacji skór. Każda naprawa objęta jest roczną gwarancją. Potrafimy wykonać naprawy od najmniejszych uszkodzeń po najbardziej wymagające projekty łącznie z usługą naprawy tapicerskiej 

 

Co zyskujesz ????

 

- fachową obsługę, 7 letnie doświadczenie naszych pracowników,

- darmową wycenę, poradę,

- pracujemy na najlepszym włoskim systemie firmy Fenice,

- możliwość wykonania naprawy w jeden dzień, 

- gwarancja jakości, 12 miesięcy gwarancji,

- obsługa serwisowa po wykonanej naprawie,

- możliwość zakupu profesjonalnych środków do czyszczenia i impregancji skóry,

 

Skóra w Twoim samochodzie przestała cieszyć oko? Fotele są przetarte a czyszczenie skóry nie przynosi efektów? Czas to zmienić, nie zostawiaj tego na później.

 

W naszym Studio codziennie wykonujemy regenerację skóry, zarówno w samochodach nowych jak i używanych. Dobrze wykonana renowacja tapicerki skórzanej w samochodzie jest trwała i jest najlepszą alternatywą w przypadku uszkodzeń, jakie mogą powstać w wyniku codziennego użytkowania. Usługa wymaga nie tylko dużej wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim staranności. Usługa renowacji skóry objęta jest 12 miesięczną gwarancją. 

 

Przetarcia, przebarwienia, uszkodzenia mechaniczne, rysy, dziury po papierosie możemy usunąć bez konieczności ingerencji tapicera. Technologia której używamy w naszej pracy stosowana jest w garbarniach podczas produkcji skór. Pracujemy na włoskich, sprawdzonych środkach, które nie są ogólno dostępne. Nasze naprawy są trwałe i spełniają najwyższe standardy producentów skór dla takich marek jak Porsche, Jaguar, Bentley czy Maserati. Produkty których używamy posiadają certyfikaty ISO9001 i nie są dostępne w sprzedaży detalicznej.

 

Każda renowacja skóry w samochodzie jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Wykonując naprawę skóry nie stosujemy gotowych kolorów farb, dlatego każde zelcenie wymaga od nas starannego dobrania koloru tapicerki. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku małych uszkodzeń możemy przeprowadzić naprawę bez konieczności lakierowania całych, często dużych elementów.

 

O skórach wiemy wszystko. Przy współpracy ze specjalistami z firmy ERES system rozwiążemy każdy problem. Skontaktuj się z nami i dowiedz, jak możemy Ci pomóc. Nasze usługi objęte są gwarancją.

 

Cena usługi zależy od wielkości i rodzaju uszkodzenia.

 

Koszt usługi regeneracji skóry w samochodzie zaczyna się od 150 zł. 

 

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu z nami, przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.