Ochrona wnętrza

ochrona wnetrza samochoduZadbałeś już o samochód z zewnątrz?? Teraz pomyśl o wnętrzu. Poczuj się w samochodzie, jak u siebie w domu. Czyste i zadbane wnętrze, jest jak wisieńka na torcie. Czysta i zadbana tapicerka skórzana, kokpit i plastiki wyglądające jak nowe, wyprane i zabezpieczone powłoką hydrofobową dywaniki samochodowe, tak można opisać wnętrze Twojego samochodu, po wizycie w naszym studio.

 

 Pracujemy na najlepszych, sprawdzonych środkach, które są gwarancją jakości i trwałości. Powłoki ceramiczne, które stosowane są do ochorny lakieru, stosujemy również do zabezpieczenie wnętrza. Obecna nano technologia, pozwala nam zabezpieczyć całe wnętrze. Ceramika zaaplikowana na plastikach, nadaje im efekt "nowego auta". Efekt widoczny jest nawet w nowych samochodach. Powłoka hydrofobowa na tapicerce welurowej, chroni przed powstawaniem plam w momencie kontaktu z cieczą. Zabezpiecz już dzisiaj, dywaniki w swoim samochodzie. 

 

Zastosowanie powłok ceramicznych we wnętrzu samochodu:

  • zabezpieczamy plastiki, dzięki czemu nie ulegają elektryzowaniu, nabierają wyraźnego wyglądu, usuwamy zmatowienia i efekt „płowienia". Czas ochrony 24 miesiące.
  • zabezpieczamy tapicerkę welurową, dzięki czemu ułatwia to czyszczenie, odpycha brud i wilgoć dzięki czemu łatwiej uniknąć trwałych zabrudzeń tapicerki, zabija do 99% bakterii. Trwałość powłoki do 3 lat.
  • ochrona alcantary, jest trwała, ułatwia czyszczenie, zmniejsza ryzyko trwałych plam, odpycha brud na zewnątrz, zabija 99% bakterii,
  • impregnacja skóry, odpycha brud na zewnątrz, zmniejsza ryzyko przebarwień, łatwiej się czyści, dłużej wygląda świeżo i elegancko
  • ochrona dywaników, specjalnie wytworzona powłoka hydrofobowa ułatwia czyszczenie, odpycha brud i wilgoć, dzięki czemu łatwiej uniknąć trwałych zabrudzeń, świetnie się sprawdza w okresie zimowym. Trwałość powłoki do 2 lat.
  • pranie dywaników, podsufitki metodą półsuchą (nie przemaczamy tapicerki),
  • czyszczenie, pranie alcantary

 

Usługa ochrony wnętrza, nano technologią, powłokami ceramicznym zaczyna się od 150 zł. 

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej,