Ochrona szyb

ochrona szybO tym jak ważna jest widoczność podczas jazdy samochodem wie każdy. Czysta szyba to nie tylko gwarancja bezpiecznej jazdy, ale również komfort i przyjemność.

 

Rozwój nano technologii i powłok ceramicznych ma bardzo szerokie zastosowanie w branży automotive. Jedną z nich jest zastosowanie powłoki ochronnej na szybie przedniej i tylnej, rzadziej bocznych. Zaletą jest, łatwość utrzymania szyby w czystości. Po odpowiednim zabezpieczeniu szyby brud „łapie" się wolniej a lepkość brudu spada do minimum. Łatwo to sprawdzić, latem bez trudu usuniemy martwe owady a w zimie bez wysiłku usunięmy szron.

 

Właściwości hydrofobowe powłoki sprawiają, że podczas intensywnych opadów deszczu, nie ma konieczności używania wycieraczek. Tak, jest to możliwe, woda samoczynnie spływa na boki zachowując idealną widoczność podczas jazdy. Trwałość powłoki wynosi do 24 miesięcy lub 30.000 km.

 

Zalety zastosowania powłoki na szybie:

  • szyba mniej się brudzi, ulega samo czyszczeniu.
  • łatwo usuniemy brud, martwe owady czy szronu w zimowe poranki.
  • powłoka hydrofobowa odpycha wodę z powierzchni szkła, dzięki czemu w największy deszcz szyba jest sucha bez konieczności używania wycieraczek.
  • powłoka chroni szybę przed uszkodzeniami np. od wycieraczek,
  • długo trwała ochrona

Cena usługi od 150 zł.

 

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami.