Ochrona lakieru

ochrona lakieruCzy wiesz, że lakier Twojego samochodu ulega mikro uszkodzeniom każdego dnia? Nie tylko kiedy myjesz samochód w niewłaściwy sposób. Kurz uliczny, sól drogowa, kwaśne deszcze czy pylenie drzew na wiosnę, są powodem powstawania wielu mikro uszkodzeń na całej powierzchni lakieru, które bardzo łatwo zauważyć szczególnie w słoneczne dni. Pozwól nam, zadbać o Twój samochód. 

 

Obecnie najlepszą formą ochrony lakieru są powłoki ceramiczne. Stały się one popularne ze względu na swoją trwałość, jak również na walory estetyczne jakie dostarczają po aplikacji na samochodzie. Trwałość powłoki ceramicznej wynosi od 2 do nawet 8 lat. W ten sposób chronisz swoje auto na długo. W ofercie mamy najlepsze i najbardziej zaawansowane powłoki ceramiczne takich marek jak CERAMIC Pro, GtechniQ czy Car Pro. Zachęcamy do kontaktu z nami, wybierzemy powłokę najlepszą do Twoich potrzeb. 

 

Powłoka ceramiczna aplikowana na lakier samochodu, jest najbardziej zaawansowaną formą ochrony lakieru dostępną na rynku. Trwałość powłoki w zależności od producenta i jej właściwości (twardości) wynosi nawet do 84 miesięcy. Po nałożeniu powłoki ceramicznej przez naszego specjalistę, na powierzchni lakieru powstaje twarda i wytrzymała warstwa ochronna o grubości kilku mikronów, która zabezpiecza lakier przed zarysowaniami, promieniami UV, działaniem kwaśnego deszczu i innych niekorzystnych czynników zewnętrznych. Grubość „skorupy" ochronnej na lakierze pozwala praktycznie zupełnie wyeliminować ryzyko uszkodzenia oryginalnego lakieru. Podczas powstawania ewentualnych uszkodzeń rysujesz powłokę, nie lakier.

 

Co więcej, oprócz walorów ochronnych, powłoka ceramiczna posiada wiele zalet kosmetycznych. Jedną z nich jest głębia koloru, która jest widoczna zaraz po nałożeniu powłoki na lakier. Dodatkowo, intensywny połysk lakieru i widoczny efekt lustra sprawia, że samochód wygląda lepiej niż fabrycznie nowy z salonu (dotyczy to też samochodów nowych) a efekt jest długotrwały. Lakier staje się jedwabiście gładki, dzięki czemu w znaczącym stopniu zmniejszamy przyczepność brudu do lakieru. Łatwo wtedy utrzymać samochód w czystości, często wystarczy tylko samochód spłukać wodą żeby lakier wyglądał świetnie.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem ochrony lakieru na swoim samochodzie, skontaktuj się z nami i umów na konsultację. Doradzimy Ci i pomożemy zadbać o Twój samochód w najlepszy możliwy sposób.

 

Koszt apliakcji powłoki od 950. zł. 

 

Czas realizacji od 3 do 7 dni roboczych.