Ochrona lakieru

ochrona lakieruPowłoka ceramiczna / ochrona ceramiczna / ceramiczne zabezpieczenie lakieru

 

Powłoka ceramiczna jest najbardziej trwałą formą ochrony lakieru na samochodzie. 

 

Nasze studio pracuje wyłącznie na sprawdzonych i najtwardszych dostępnych powłokach 9H, które wiemy, że działają i dadzą Państwu 100% satysfakcji. Rekomendowani przez nas producenci to Gtechniq i NanoceramicProtect

 

Chcesz wiedzieć jak sprawdzamy trwałość powłoki ceramicznej ???                    Zadzwoń i zapytaj.  

 

Zalety powłok ceramicznych:

 

- długotrwała ochrona lakieru z gwarancją od 3 do nawet 5 lat,

- podkreśla głębie koloru lakieru, kolor staje się wyraźny i intensywny,

- chroni lakier przed szkodliwym działaniem promieni UV, zapobiega efektom matowienia lakieru,

- chroni lakier przed wrzerkami ( ptasie odchody, rzywica z drzew, kwaśne deszcze),

- chroni lakier przed rysowaniem, 

- nadaje trwały połysk (efekt lustra) bez konieczności woskowania,

- lakier staje się gładki, przez co zmniejszamy do minimum przyczepność brudu do lakieru,

- łatwe mycie samochodu, często wystarczy samochód spłukać żeby wyglądał bardzo dobrze,

- wysoka hydrofobowość lakieru, ułatwia mycie samochodu, samochód wolniej się brudzi,

 

Cena usługi zależy od wielkości samochodu, jego wieku i stanu lakieru. 

 

WAŻNE !!!! Żeby uzyskać NAJLEPSZY efekt, każdy samochód (nawet fabrycznie nowy) wymaga przygotowania lakieru pod zabezpieczenie ceramiczne. 

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej. 

 

Więcej informacji poniżej.

 

Czy wiesz, że lakier Twojego samochodu ulega mikro uszkodzeniom każdego dnia? Nie tylko kiedy myjesz samochód w niewłaściwy sposób. Kurz uliczny, sól drogowa, kwaśne deszcze czy pylenie drzew na wiosnę, są powodem powstawania wielu mikro uszkodzeń na całej powierzchni lakieru, które bardzo łatwo zauważyć szczególnie w słoneczne dni. Pozwól nam, zadbać o Twój samochód. 

 

Obecnie najlepszą formą ochrony lakieru są powłoki ceramiczne. Stały się one popularne ze względu na swoją trwałość, jak również na walory estetyczne jakie dostarczają po aplikacji na samochód. Trwałość powłoki ceramicznej wynosi od 3 do nawet 5 lat. W ten sposób chronisz swoje auto na długo. W ofercie mamy najlepsze i najbardziej zaawansowane powłoki ceramiczne takich marek jak GtechniQ czy NanoCeramicProtect. Zachęcamy do kontaktu z nami, wybierzemy powłokę zszytą pod Twój samochód. 

 

Powłoka ceramiczna aplikowana na lakier samochodu, jest najbardziej zaawansowaną formą ochrony lakieru dostępną na rynku. Trwałość powłoki w zależności od producenta i jej właściwości (twardości) wynosi nawet do 60 miesięcy. Po nałożeniu przez nas powłoki ochronnej na samochód, ceramika łączy się trwale z lakierem przez co staje się on gładki i bardziej odporny na czynniki zewnętrzne. Powłoka ceramiczna zabezpiecza lakier przed zarysowaniami, promieniami UV, działaniem kwaśnego deszczu, szkodliwym działaniem ptasich odchodów, zmniejsza ryzyko korozji. Podczas powstawania ewentualnych uszkodzeń rysujesz powłokę, nie lakier.

 

Co więcej, oprócz walorów ochronnych, ochrona ceramiczna posiada wiele zalet kosmetycznych i wizualnych. Jedną z nich jest głębia koloru, która jest widoczna zaraz po nałożeniu powłoki na lakier. Samochód staje się "wyraźny" i na pierwszy rzut oka widać, że wygląda lepiej od innych podobnych samochodów. Ceramika nadaje trwały intensywny połysk  na lakierze, uzyskujemy efekt lustra dzięki czemu samochód wygląda lepiej niż fabrycznie nowy. Warto pokreślić, że lakier staje się jedwabiście gładki, dzięki czemu w znaczącym stopniu zmniejszamy przyczepność brudu do lakieru. Łatwo wtedy utrzymać samochód w czystości, często wystarczy samochód spłukać czystą wodą żeby samochód wyglądał bardzo dobrze.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem ochrony lakieru na swoim samochodzie, skontaktuj się z nami i umów na konsultację. Doradzimy Ci i pomożemy zadbać o Twój samochód w najlepszy możliwy sposób.

 

 

Zpraszamy.