Ochrona felg

ochrona felgKażdy z nas doskonale wie, jak trudna i czasochłonna jest kosmetyka felg w samochodzie. Myjesz, spłukujesz, czyścisz starannie a felgi i tak po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów znowu są brudne. Jak to zmienić? Z pomocą przychodzi nam nano technolgia i zastosowanie powłok ceramicznych. 

 

Powłoka ceramiczna na Alu felgach, doskonale chroni zewnętrzną powłokę felgi przed szkodliwym działaniem opiłków z klocków hamulcowych, soli drogowej w okresie zimowym, czy zabrudzeń od smoły i asfaltu. Powłoka ochronna na felgach, gwarantuje minimalną przyczepność brudu do powierzchni, co w znacznym stopniu ułatwia utrzymanie „butów" Twojego samochodu w idealnym stanie. Osłona hydrofobowa odsuwa wodę i brud od powierzchni chronionej, dzięki czemu możesz szybko i łatwo przywrócić felgom idealny wygląd. Powłoka ceramiczna nadaje felgom długotrwały połysk i ochronę.

 

Usługa wymaga należytej staranności. Tak jak w przypadku lakieru, musimy zadbać o najmniejszy szczegół, dlatego Alu felgi przed aplikacją powłoki ochronnej muszą zostać poddane dokładnym przygotowaniom, tylko wtedy uzyskamy trwały, pożądany efekt.

 

Zalety powłoki ceramicznej na felgach:

  • ochrona Alu felg przed czynnikami zewnętrznymi (piasek, opiłki z klocków hamulcowych, sól drogowa).
  • chroni felgę przed zarysowaniami.
  • do minimum spada przyczepność brudu na powierzchni, łatwość czyszczenia.
  • zdecydowanie ułatwia utrzymanie felgi w stanie idealnym.
  • długotrwała ochrona ( nawet do 24 miesięcy).
  • długotrwały połysk

 

Koszt usługi od 50 zł. za szt.