Korekta lakieru

korekta lakieruCzy wiesz, że nawet fabrycznie nowe auto posiada mikro uszkodzenia na lakierze? A może masz już samochód kilka lat i widzisz, że lakier zaczyna ulegać zmatowieniu i ogólnie przestał wyglądać dobrze ? Czas to zmienić, zacznij na nowo cieszyć się Swoim samochodem.

 

Korekta lakieru, inaczej renowacja lakieru, jest to zaawansowany zabieg,, polegający na usunięciu wszelkich uszkodzeń i nie doskonałości powstałych na lakierze podczas jego użytkowania. W efekcie końcowym uzyskujemy efekt, kiedy lakier wygląda lepiej niż z fabryki. Tak, jest to możliwe!

 

 

Proces ten jest czasochłonny, wymagający dużej wiedzy i doświadczenia, które posiadają specjaliści w naszym Studio. Spędziliśmy setki godzin wykonując korekty lakieru na różnych samochodach, zawsze dbając o najmniejsze detale i szczegóły, które mają wpływ na wygląd samochodu. Maska, zderzak, lusterka, mogą wyglądać jak nowe. Jesteśmy w stanie usunąć do 98% uszkodzeń powstałych na lakierze podczas normalnego użytkowania. Usługa w zależności od stanu lakieru, trwa od 1-2 dni w przypadku samochodów nowych, a nawet do 5 dni w przypadku używanych. Każdy samochód jest inny, podobnie jest z lakierem, dlatego w zależności od marki samochodu stosujemy różne warianty regeneracji lakieru. Dobieramy odpowiednie pady polerskie i pasty polerskie, które odpowiadają specyfikacji lakieru danego samochodu. Każdy lakier jest inny. 

 

Przed wykonaniem korekty lakieru przygotowujemy samochód w sposób właściwy dla tej czynności. Sprawdzamy lakier pod kątem grubości i ewentualnych poprawek lakierniczych , które na samochodzie były wykonywane. Przed wykonaniem korekty z największą starannością zabezpieczamy wszystkie elementy wykonane z chromu czy plastiku.

 

Korekta lakieru jest niezbędna, jeżeli chcemy osiągnąć efekt „nowego auta" i zabezpieczyć lakier powłoką ceramiczną. Ciesz się już dziś, perfekcyjnym wyglądem Swojego samochodu. Pamiętaj, lakier samochodu nie może być zabezpieczony powłoką ceramiczną bez odpowiedniego przygotowania, korekty. W przeciwnym razie wszelkie niedoskonałości lakieru będą widoczne, nie dając pożądanego efektu końcowego.

 

Koszt usługi korekty lakieru:

 

od 650  (usuwamy do 60% uszkodzeń)

 

od 950  (usuwamy do 98% uszkodzeń)

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde.