Korekta lakieru

korekta lakieru

Korekta lakieru / renowacja lakieru / odnowienie lakieru

 

 

- jednoetapowa korekta lakieru / pozwala na usunięciu do 60% rys i uszkodzeń lakieru. 

czas realizacji / 1 dzień   

zalecane / zabezpieczenie lakieru woskiem lub powłoka hydrofobową,

 Cena usługi / od 499,- zł..  

 

- dwuetapowa korekta lakieru / pozwala na usunięciu do 80% uszkodzeń lakieru. Lakier nabiera blasku i połysku. 

czas realizacji / do 2 dni 

zalecane zabezpieczenie lakieru woskiem, powłoką hydrofobową,powłoka ceramiczna.

 Cena usługi / od 699,- zł. 

 

 

- pełna korekta lakieru / usługa skierowana dla klienta wymagającego, uzyskujemy efekt nowego samochodu, usuwamy do 98% uszkodzeń lakieru. Lakier nabiera blasku i połysku. Uzyskujemy efekt lustra.

czas realizacji / zależy od stanu lakieru, od 3 do 5 dni

zalecane / zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną. 

 Cena usługi / od 999,- zł. 

 

 

 

Czy wiesz, że nawet fabrycznie nowe auto może posiadać mikro uszkodzenia na lakierze? A może masz już samochód kilka lat i widzisz, że lakier zaczyna ulegać zmatowieniu i ogólnie przestał wyglądać dobrze ? Czas to zmienić, zacznij na nowo cieszyć się Swoim samochodem.

 

Korekta lakieru, inaczej renowacja lakieru, jest to zaawansowany zabieg, polegający na usunięciu wszelkich uszkodzeń i nie doskonałości powstałych na lakierze podczas użytkowania. Renowacja lakieru nie jest zwykłym odpolerowaniem samochodu. W efekcie końcowym uzyskujemy efekt, kiedy lakier wygląda lepiej niż fabryczny.Tak, jest to możliwe!

 

 

Renowacja lakieru, korekta lakieru jest procesem czasochłonnym, wymagającym dużej wiedzy i doświadczenia, które posiadają specjaliści w naszym studio auto detailingowym. Spędziliśmy setki godzin wykonując korekty lakieru na różnych samochodach, zawsze dbając o najmniejsze detale i szczegóły, które mają wpływ na wygląd samochodu. Maska, zderzak, lusterka, mogą wyglądać jak nowe. Jesteśmy w stanie usunąć do 98% uszkodzeń powstałych na lakierze podczas normalnego użytkowania. Usługa w zależności od stanu lakieru, trwa od 1 do 2 dni w przypadku samochodów nowych, a nawet do 5 dni w przypadku używanych. Każdy samochód jest inny, podobnie jest z lakierem, dlatego w zależności od marki samochodu stosujemy różne warianty regeneracji lakieru. Dobieramy odpowiednie pady polerskie i pasty polerskie, które odpowiadają specyfikacji lakieru danego samochodu. Każdy lakier jest inny. 

 

Przed wykonaniem korekty lakieru przygotowujemy samochód w sposób właściwy dla tej czynności. Sprawdzamy lakier pod kątem grubości i ewentualnych poprawek lakierniczych , które na samochodzie były wykonywane. Przed wykonaniem korekty z największą starannością zabezpieczamy wszystkie elementy wykonane z chromu czy plastiku.

 

Korekta lakieru jest niezbędna, jeżeli chcemy osiągnąć efekt „nowego auta" i zabezpieczyć lakier powłoką ceramiczną. Ciesz się już dziś, perfekcyjnym wyglądem Swojego samochodu. Pamiętaj, lakier samochodu nie może być zabezpieczony powłoką ceramiczną bez odpowiedniego przygotowania, korekty. W przeciwnym razie wszelkie niedoskonałości lakieru będą widoczne, nie dając pożądanego efektu końcowego.

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde.