Czyszczenie skóry

impregnacja skory

Czyszczenie tapicerki skórzanej / pielęgnacja tapicerki skórzanej / Impregnacja skóry.

 

 Czy Pamiętasz raz w roku czyścic i impregnować skórę w swoim samochodzie?Tylko w ten sposób unikniesz poważnych uszkodzeń skóry w swoim samochodzie. 

 

Co oferujemy???

 

Czyszczenie tapicerki skórzanej + impregnacja:

 

- 7 lat doświadczenia w czyszczeniu i regeneracji tapicerek skórzanych,

- unikasz ryzyka zniszczenia skóry,

- uzyskasz najlepszy możliwy efekt końcowy, 

- czas wykonania usługi 1 dzień,

- mozliwość usunięcia przebarwień, zarysowań i innych uszkodzeń skóry w tym samym dniu,

- pozwól nam sobie przypomnieć o następnej wizycie,

 

 

 

Pozwól nam zadbać o tapicerkę skórzaną w najlepszy możliwy sposób. Tylko regularne czyszczenie i impregnacja skóry w samochodzie pozwoli Ci się nią cieszyć na długo.

 

Czyszczenie skóry, jest zadaniem wymagającym dużej staranności i wiedzy, którą nasi specjaliści posiadają. Przy użyciu sprawdzonych środków do czyszczenia skóry jesteśmy w stanie doprowadzić tapicerkę skórzaną do idealnego stanu. Po wyczyszczeniu skóry, wszystkie elementy skórzane muszą zostać w odpowiedni sposób zaimpregnowane.

 

Oprócz tradycyjnej metody impregnacji skóry (impregnacja ręczna), mamy w ofercie zaawansowaną formę zabezpieczenia tapicerki samochodowej, stosowanej zarówno w samochodach używanych jak i nowych. Technologia ta stosowana jest w garbarniach przy produkcji skór samochodowych. Wszystkie elementy skórzane w samochodzie zostają natryskowo zaimpregnowane dzięki czemu tapicerka skórzana otrzymuje najlepszą ochronę na długi czas. Dzięki tej technologi skóra łatwiej się czyści, wolniej brudzi, zmniejsza ryzyko przebarwień i przetarć, ułatwia użytkowanie. Zalecane do każdej tapicerki samochodowej wykonanej ze skóry, szczególnie sprawdza sie w przypadku skór jasnych typu Nappa. 

 

Regularnie impregnowana tapicerka skórzana, chroni skórę przed wilgocią, szkodliwym działaniem promieni UV, ułatwia czyszczenie , zmniejsza przyczepność brudu do tapicerki. .

 

W przypadku poważnych uszkodzeń, jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną regenerację skóry bez konieczności lakierowania całych elementów a w najcięższych przypadkach nawet wykonać naprawę tapicerską. Wszystkie usługi związane z pielęgnacją skóry wykonywane są przez specjalistów z firmy „ERES system" i objęte są gwarancją.

 

Przed wykonaniem usługi, dokładnie oceniamy stan tapicerki i określamy zakres prac. Czas realizacji uzależniony jest od faktycznego stanu tapicerki w samochodzie. Skontaktuj się z nami, dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

 

Koszt usługi od 250 zł.